Radnički iz Svilajnca, Crvena zvezda, Jedinstvo iz Uba, Leotar, Maribor, Jagodina, Zrinjski i Radnički Sv.

20. Avgust 2012.godine

Marko Popović nastavlja fudbalsku karijeru u Svilajncu

Sedlarac Marko Popović se nakon višegodišnje internacionalne karijere, nakon Zrinjskog iz Mostara člana 1. lige Bosne i Hercegovine, vratio u Radnički iz Svilajnca i igraće u ovom Srpskoligašu u narednoj sezoni.....

Marko Popović, posle Jagodine, karijeru nastavio u FK "Zrinjski" iz Mostara koji igra u šampionatu Bosne i Hercegovine.

Zrinjski.ba

Video spot

Поповић потписао за Ашдод

(из Израела) до краја сезоне

Марко Поповић (27) прешао је из словеначког Марибора у израелски Ашдод. Потписао је уговор до краја сезоне са опцијом за још једну сезону. Након медицинских прегледа придружио се новој екипи у тренинг кампу у Португалу.

Foto galerija

МАРКО ПОПОВИЋ У МАРИБОРУ

ОДЛУЧУЈУЋИ ПОГОДАК

Марибор (Словенија) Марко Поповић, најпознатији активни фудбалер из Ресаве, однедавно је члан Марибора, клуба који игра у Првој лиги Словеније. После Црвене Звезде је две и по године био члан Леотара из Требинја, са којим је освојио титулу првака Босне и Херцеговине.

У 11. колу лиге Словеније Марко Поповић је постигао водећи гол за победу у гостима против екипе из Копра. Копер - Марибор 2:3

Г.М.З. (Пренето из дневне штампе)

У 88. минуту Поповић постигао гол

Леотар - Широки Бријег 2:1

ТРЕБИЊЕ, Стадион Полице. Леотар је у меч ушао са императивом победе, али прву шансу нису искористили госта у првом минуту када је Бубало лочео акцију, а Дујмовић шутира преко пречке. Два минута касније, велику шансу имао је Бошковић, али није било промене резултата. У 12. минуту Ступић је пронашао Пецеља у шеснаестерцу гостију, али лопту је блокирао Алавес. Шансу је пропустио и Поповић у 15. минуту, после асистенције Дреча.
  У другом полувремену, ређале су се шансе домаћина, али је био сигуран Мелхер, У 65. минуту, Бајкуша је срушио Пецеља у шеснаестерцу, па је досуђен пенал, а Мулина рутински погодио циљ.
  У 88. минуту Поповић је повећао предност, а Ивић у 90. минуту поставио коначан резултат.

Из Спортског Журнала, недеља 8.мај 2005.

З.Муцовић

МЛАДИ АС СЕ ВРАТИО НА ПОЛИЦЕ
ПОПОВИЋ У ЛЕОТАРУ

Требиње - Марко Поповић (23), фудбалер Леотара, вратио се из Анталије необављена посла. Био је близу потписивања уговора са руским Тереком из Грозног. Међутим, овај фудбалер и његов менаџер нису постигли договор са руским прволигашем.
 У почетку је све наговештавало да ћу без икаквих проблема постати члан Терека, на крају је све пало у воду - разочаран је Марко Поповић.
Он се већ данас пре подне прикључио завршном делу припрема Леотара за наставак пролећног дела првенства, а једва чека да у недељу одигра пробну утакмицу са екипом Рудара из Какња, трећепласираном екипом Прве лиге Федерације БиХ, која почињеу 14 часова, на стадиону у Полицама.
 Остаћу до краја јуна у Леотару и учинићу све да заједно са својим саиграчима у наставку првенства остваримо што бољи резултат - каже Поповић. Убеђен сам да тако нешто можемо остварити. По завршетку пролећног дела првенства вјероватно ћу наставити каријеру у иностранству - наглашава Поповић.
Недавно је постојала могућност да Поповић пређе и у редове украјинског прволигаша Металурга из Доњецка, кога тренира бивши кормилар Црвене звезде Славољуб Муслин.
 Захваљујем управи клуба и тренеру Јовићу, који су ми дозволили одсуство да отпутујем у Анталију на пробу. Сада нисам реализовао ту своју замисао, млад сам и не кајем се због тога. Покушаћу у Леотару да добрим играма скренем на себе још пажњу и пронађем прави ангажман у јуну - самоуверен је Марко Поповић.

М.ПИЉЕВИЋ (Пренето из дневне штампе)

МЛАДИ АС ЛЕОТАРА СЕ КАСНИЈЕ ПРИКЉУЧИО ПРИПРЕМАМА

Украјина мами Поповића

Требиње - Марко Поповић, ведета Леотара, са пет дана закашњења се прикључио припремама тербињских "плаво-белих". Међутим, његов останак у Леотару је под великим знаком питања, јер има озбиљну понуду из Украјине.
- У току зимске паузе добио сма неколико примамљивих понуда, па сам радио на тим ангажманима, али све уз договор са клубом и зато сам закаснио пет дана. Те пондуе су и даље у оптицају и све ће се знати 25. јануара - каже Поповић.
Који је клуб у питању?
- Ради се о екипи из Украјине, познатом прволигашу али није обичај да се унапред било шта износи у јавност, да се не би десио неки малер и да не би пропала та комбинаиија. То је, уједно, и мој договор са менаџером.У случају да се све повољно реши на "Полицама" му неће правити сметње у промени средине. Међутим, само је питање да ли ће Леотар добити прописно обеште-ћење?
- Очекујем да ће и Леотар бити задовољан, нормално, уколико се то све повољно заврши по мене. Ја уговарам своје услове, а Леотар своје.
Уколико останете у Леотару, шта очекујем у наставку првенства?
- Надам се да ће бити знатно боље, истиче Поповић, Клуб је недавно добио ново руководство.
Сада имамо добре услове за рад и за очекивати је да ћемо се у таквим околностима добро спремити и у години јубилеја, када клуб слави 80.годину постојања и рада, кренути ка врху табеле, где нам је с обзиром на реноме, традицију клуба, као и тренутни квалитет екипе, и место, наглашва на крају Марко Поповић.

MZ Sedlare 35211
Telefon : 035-8818-101

SAJT JE OPTIMIZOVAN ZA INTERNET EXPLORER I ZA REZOLUCIJE MONITORA OD 800x600 I VEĆE
Mali savet za one sa malom rezolucijom monitora: Kliknite na F11 i uvećajte vidljivi deo prezentacije